Odcinek 137

Emisja: 28 marca 2014, godz. 17:00 w TV6; 31 marca 2014, godz. 10:00 w TV4 (bis)

fot. Televisa

fot. Televisa

W sierocińcu zawala się dach i jedna z belek uderza Rafaela w głowę. Daniel pokazuje Camili nagraną rozmowę Isadory z Dionisiem. Niestety zakłócenia uniemożliwiają poprawne odsłuchanie nagrania. Dante obiecuje dopilnować, żeby oczyszczono je z szumów. Piedad i Hipolito mówią Camili i Danielowi, że Dionisio rozkazał rozsiać wirus na ranczo i zagroził im, że zrobi krzywdę Luz Marii, jeśli go wydadzą. Camila proponuje Pablowi, żeby sprowadził żonę, matkę i Refugio na hacjendę. Rafael ma zabandażowane oczy na kilka dni. Amanda ostrzega Agustinę, żeby uważała na Dionisia, bo ten jest zdolny do każdej podłości. Dionisio odpiera zarzuty Camili i Daniela, i grozi im.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Kasia
  20 grudnia 2014 at 06:19 #

  faktycznie. ja oglądając to byłam w szoku, że jak kiedyś Daniel opowiadał Camili, że śniła mu się Miriam i że teraz byłaby w 9 miesiącu ciąży. Wydawało mi się, że minęło znacznie więcej czasu. A tu po kilku miesiącach Daniel znalazł miłość swojego życia, tą prawdziwą – Camilę. To wszystko jest bardzo skomplikowane, bo na swoje uczucia nie mamy wpływu. Na pewno Daniel kochał Miriam, przeżył jej śmierć, ale troszkę za szybko o niej zapomniał i znowu się zakochał jak na mój gust. Ale serce nie sługa… A tak troszkę z innej beczki. odkąd Miriam pojawiła się w serialu, od razu po jej pojawieniu Daniel całował Camilę, przytulał, później się oddalili, wiadomo dlaczego. Ale po tym jak doszedł do siebie po tym wirusie to jak rozmawiał z Camilą, mówił, że ją kocha, jak w dzisiejszym odcinku ją przytulił… Po prostu przypomniało mi się jak fajna potrafi być ta telka. Bo od powrotu Miriam jakoś tak mi ciężko się to ogląda. Ale te sceny, mimo całej sytuacji mi się podobały.

 2. Kasia
  20 grudnia 2014 at 06:18 #

  mogę dodać tylko, że to jest dla mnie nie do wyobrażenia zakochanie się w innej kobiecie po kilkumiesięcznej żałobie, jak ludzie dochodzą do siebie po stracie bliskiej osoby latami, Camila przeżywała śmierć Luisa 3 lata a Daniel śmierć Miriam 3 miesiące (na oko), to samo mówi za siebie

 3. Kasia
  20 grudnia 2014 at 06:17 #

  Daniel niestety jako człowiek mało sobą prezentuje.Porównajmy postawę dużo młodszego od Daniela Pablo czy Rafaela i jego brata.Jak dla mnie wymienieni panowie boją na głowę Daniela głębią uczuć,nastawieniem do świata. Mariano też budzi moją większą sympatię.On po śmierci ukochanej żony potrzebował całych lat ,żeby dostrzec inne kobiety. Daniel potrzebował paru tygodni po śmierci żony i dziecka.Ciekawe jak w realnym życiu ludzie ocenialiby faceta jak Daniel ,który kilka tygodni po stracie córki i żony wdaje się w romans.Wątpię,by spotkało się tą z aprobatą

 4. Kasia
  20 grudnia 2014 at 06:17 #

  Masz racje, ja uważam tak samo. Daniel zmienia żony i wyznania kiedy mu się podoba. Tak naprawdę to kocha tylko siebie. I Ranczer nie pisz mi tu o poświęceniu dla Miriam, bo Daniel dobrze wie, że albo będzie z Miriam albo poszuka trzeciej kobiety życia, bo Camila nie zechce z nim być jeśli w takjej sytuacji zostawi Miriam

 5. Kasia
  20 grudnia 2014 at 06:16 #

  Oj no tak, żona umarła, to można zaraz się uganiac za inną, bo przecież jest się wolnym człowiekiem. Śmieszne. Jak się kogoś naprawdę kocha, to długi czas nie można się zaangażowac w związek z kimś innym, jak widac Daniel poradził sobie z tym znakomicie. Ledwo dotarł na ranczo, a już zaczął wodzic wzrokiem za Camillą. Jakby naprawdę był fair w stosunku do Miriam, to nie rzucał by Camilli takich tekstów, bo ewidentnie widac, że tylko czeka na śmierc Miriam. Żałosny typ i tyle.

 6. Kasia
  20 grudnia 2014 at 06:16 #

  No to idąc tym tropem popierajmy zdrady, a co tam, ma facet rodzinę, ale nagle spotka inną babkę, w jego małym móżdżku wyroi się, że to ta jedyna i oleje momentalnie swoją rodzinę. No cóż, przeznaczenie… Skoro jest taki cwany, niech powie Miriam wprost. że jej nie chce, bo takim zachowaniem przysparza jej tylko cierpienia.

 7. Edi
  28 marca 2014 at 14:11 #

  Biedny Rafa:( Oby nic mu się nie stało

  • Amelia
   28 sierpnia 2014 at 02:17 #

   I’m impeessrd you should think of something like that

 8. wdfs
  27 marca 2014 at 17:29 #

  Hej, wie ktoś czy Pablo zdradzi Luz?

  • Aga
   27 marca 2014 at 18:49 #

   SPOILER
   nie zdradzi jej, Luzma niedlugo spotka sie z ta sasiadka i poprosi ja by uwiodla Pabla i odda go jej

   • Birdie
    27 sierpnia 2014 at 21:54 #

    Grade A stuff. I’m uniasetqonubly in your debt.

  • Nelda
   26 sierpnia 2014 at 14:36 #

   Wow! Great to find a post knoikcng my socks off!

 9. Earvette
  27 marca 2014 at 16:42 #

  Jak już to oryginał, ale problem w tym, że oryginalna wersja ma ok 167 odc o ile dobrze pamiętam. Na you tube możesz znaleźć na pewno, zreszta sama tam oglądałam.

 10. kinga
  26 marca 2014 at 21:51 #

  Ktoś zna stronę internetową gdzie można zobaczyć cały film od początku do końca?