Odcinek 4

Emisja: 5 września 2013, godz. 17:30 w TV4

fot. Televisa

fot. Televisa

Agustina uważa, że don Daniel postąpił egoistycznie, oddając swój dobytek bękartowi, a nie Camili. Camila nie ma pretensji do wuja i oznajmia matce, że gdy pojawi się dziedzic jego fortuny, przeniesie się wraz z mężem do domku, który otrzymała w spadku. Amanda uprzedza ojca Baldomero, że Alonso nie jest tym, na kogo wygląda, że w obecności Camili zachowuje się uprzejmie, gdy tymczasem przed innymi zgrywa despotę. Dionisio uspokaja Isadorę, że zadbał już o to, aby Daniel nigdy nie wyjechał z Chile. Zamaskowany mężczyzna zakrada się do domu Daniela i atakuje Miriam. Gdy Daniel staje w obronie żony, napastnik wyjmuje pistolet. W efekcie szamotaniny Miriam zostaje ranna. Alonso zaprasza Camilę na kolację i proponuje, aby tego wieczora skonsumowali swoje małżeństwo. Daniel relacjonuje Abrahamowi całe zajście. Dionisio dowiaduje się, że wynajęty mężczyzna nie wykonał powierzonego mu zadanie i rozkazuje mu dokończyć dzieło. Alonso ponownie ma problem z impotencją i obarcza winą żonę. Gastón mówi Abrahamowi, że w domu Daniela nie znaleziono odcisków palców napastnika, którego na dodatek nikt nie widział. Pokazuje mu natomiast inne odkrycie – polisę ubezpieczeniową wykupioną przez Miriam – oraz mówi o swoich wątpliwościach co do szczerych intencji Daniela. Camila stawia Alonso ultimatum: dopóki nie rozpocznie terapii u psychologa, będą spać osobno. Wynajęty mężczyzna czai się na Daniela w szpitalu.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:59 #

  myślałam, że na schodach będą fikać, ale Cami jest ostrożna…czuła, że będzie fiasko , Ale potem jak Camila wyszła z pokoju, ten wziął te poduchy do siebie i jak dziecko wojny się zachowywał… Psychopata z lekka…

 2. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:58 #

  Alonso Cieszył się, że jest fizycznie sprawny,a tu bęc!!! Nie może chłopina. Hahaha, no bywa i tak, ale na miejscu Camilli to bym się już roześmiała, bo takiego ogiera udawał, na schodach jakby mógł by z niej ubranie zerwał, a tu zostało mu tylko zaśpiewać :
  „znowu w życiu mi nie wyszło..

 3. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:56 #

  średnio to zrobione, ale już się nie czepiam, bo czasem bywało gorzej, nie wiem czy oglądałaś Osaczoną, ale tam postrzał Marfil też był cyrkiem! Miriam wróci ale jeszcze długo na to poczekamy,oj będzie się działo… Wróci? jako duch..

 4. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:55 #

  Miriam była dziwna, taka bezbarwna. Ten jej mówi „uciekaj”, a ta stoi, no wiadomo była w szoku, ale ja bym spieprzała czym prędzej. Trochę szarpaniny i nie ma dziewczyny…ale z jednej strony szkoda, że tak szybko przerwią jej wątek, mogli się rozstać czy coś, ale w razie czego mogła by wrócić i były by jakieś intrygi, jak to w telenowelach, a tak to klapa na amen..Nie podoba mi się zbytnio ta nagła jej śmierć. Mogli lepiej wykombinować. Np., że w mieszkaniu było ciemno i ten bandzior się pomylił po prostu i pyknął ją myśląc, że to Daniel.
  .

 5. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:53 #

  Czytałam komentarze Meksykanów ,którzy uważają,że Cristian de la Fuente gra słabo ale jednocześnie komentują to tym ,że jest Chiliczykiem ,a powinni byli zatrudić do tej roli kogoś z Meksyku .Trudno zrozumieć taki sposób rozumowania Latynosów ,np. tolerują Wliama Lewi a jest Kubańczykiem podobnie jak aktor ,który gra Dionisia.

 6. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:52 #

  Przez to, że szybko nie pojechali, bandyta postrzelił ją, zamiast Daniela, a on do więzienia trafi za zabicie żony (pewnie zauważyliście, że jej brat nie cierpi Daniela)..Daniel się nie umywa do Jeronima ,drewno ,i wygląda jakby się całował za jakieś grzechy na ekranie:) a przecież mu płaca:Abraham, brat Miriam powie Danielowi, że jego żona umarła…Oj braciszek nie lubi Daniela, ale jakoś mu nie współczuję, Ja jestem na niego bardzo zła. Przez swoją niechęć do Daniela zniszczył życie trzem osobom, a nawet i czterem, bo sobie też tym zaszkodził.

 7. Basia Niedzielska
  8 września 2013 at 17:49 #

  jakoś też mnie wkurza ta Miriam. Niby wielka miłość, a chciałabym żeby się rozstali xp najlepsza scena dziś, jak Daniel mówi żonie, że musi w ciągu roku odebrać spadek, bo przepadnie, a Miriam się rzuca, że muszą SZYBKO jechać do Meksyku!
  no racja, trza zapierdzielać, rok tak szybko przeleci, że nie zdążą dojechać..

 8. Joanna
  5 września 2013 at 18:34 #

  Nie mogę się doczekać, kiedy oni w końcu się spotkają. ;D

 9. Monia
  5 września 2013 at 18:29 #

  A mam takie pytanko w ktorym odcinku Camila i Daniel sie poznaja?

  • karolina:))
   5 września 2013 at 18:56 #

   hej w 14 odc sie spotkają!!!w restauracji coraz bardziej sie bedzei robiło ciekawsze czekam z utesknieniem!!! pozdrawiam

 10. Agnieszka
  5 września 2013 at 15:28 #

  Proszę O Następne Streszczenia Odcinków Telenoweli Amor Bravio Czyli Nieposkromiona Miłość