Odcinek 78

Emisja: 20 grudnia 2013, godz. 17:30 w TV4

fot. Televisa

fot. Televisa

Piedad odkrywa, że Fidencio nie zjawił się na ślubie, bo został zabity przez własnego brata. Jest zrozpaczona, bo przez cały czas wierzyła w zapewnienia Leoncia, że Fidencio z niej zakpił. Isadora jednoczy siły z Ximeną. Daniel chce się oddać w ręce sprawiedliwości. Camila namawia go, żeby tego nie robił. Przyznaje, że choć jeszcze nie minęła jej złość, bardzo go kocha i nie chce, żeby cierpiał. Całują się. Dionisio wytyka Brunowi błędy i nie chce go więcej widzieć. Camila godzi się z Vivianą i Rafaelem. Mariano nakazuje Yago odsunąć się od Natalii. Natalia przyjmuje propozycję pracy dla Dionisia, ale prosi mężczyznę o dyskrecję. Mecenas Becerra informuje Daniela, że może rozpocząć proces przejęcia spadku. Ximena knuje przeciwko Camili.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Ania
  28 grudnia 2013 at 14:32 #

  Poprzedniego dnia Camila mówiła „Boże, co ja zrobię, moje serce jest nieugięte” a już następnego „Proszę, zostań ze mną, zrobię dla ciebie wszystko”. Niby poważna kobieta a zmienia zdanie jak jej wiatr zawieje… A ta scena przy stole… Brr. Camila zachowywała się jakby miała 14 lat i pierwszego chłopaka w życiu. I wszyscy oczywiście taaacy szczęśliwi, już zapomnieli jak niemiłosiernie darła japę za to, że chcieli jej tyłek ratować…

 2. Ania
  28 grudnia 2013 at 14:30 #

  już tęsknie !!! Dopiero od paru dni nie ma Camilii i Daniela, a mi już ich brakuje. Szkoda tylko, że dalsze odcinki będą o innej porze i na innym programie niż dotychczas. Sporo ludzi przez tą zmianę może już nie oglądać serialu, a teraz będą najfajniejsze odcinki.

  • Sylwia
   29 grudnia 2013 at 11:43 #

   Można zapytać czemu skopiowałaś mój wpis z filmwebu??

 3. Ania
  25 grudnia 2013 at 16:13 #

  Nareszcie. W końcu Camila wybaczyła Danielowi, bardzo fajna była ta scena: Mi się bardzo podobała To jej „poddaje się” i słowotok po tym a Daniel tylko: kocham Cię ♥ Ale za to później przy tym stole to zachowywali się jak nastolatki, To piękna scena ♥ przy stole było trochę dziecinne.. trochę mi się to nie podobało…